خدمات بازرگانی

• ارائه مشاوره در تمامی امور بازرگانی و گمرکی بر اساس آخرین بخش نامه ها و قوانین بازرگانی کشور • برآورد اولیه و اعلام تمامی هزینه های خرید، حمل و ترخیص کالا بر اساس تعرفه قانونی کالا قبل از دریاف آن در کشور مبدا است. • اعلام تمامی هزینه های حمل و نقل هوایی کالا و ترخیص آن از گمرک به خریدار و شرکای تجاری • انعقاد قرارداد معتبر بر اساس پروفرما یا پیش فاکتور به مشتری

ادامه مطلب ...

فروش و بازاریابی

با افزایش سرعت زندگی و تخصصی‌تر شدن کارها، روز به روز تعداد کسب و کارهای مبتنی بر خدمات بیشتر می‌شود و همین ظرفیت بالا باعث می‌شود هر کارآفرین و سرمایه‌گذاری چشمش به این بازار پر سود باشد و فضای رقابت را سخت‌تر کند برای اینکه بتوانید در میان تعداد زیاد رقیبان دوام بیاورید باید به طور مرتب استراتژی‌های بازاریابی خدمات خود را بررسی و اصلاح کنید و حتی مداوم آموزش مارکتینگ ببینید.. این نکته‌ی بسیار مهمی است که سرعت و حجم رقابت در بازار امروز به قدری بالاست که کوچک‌ترین اشتباهی می‌تواند شما را برای ماه‌ها و سال‌ها از دیگران عقب بیاندازد.

ادامه مطلب ...

مالی و مالیاتی

1. به عنوان اولین وظیفه شرکت‌های خدمات مالی باید گفت که ایجاد و حفظ ارتباط موثر با مشتریان جدید و برقراری رابطه صلح‌آمیز در جهت پیشرفت یک شرکت و همچنین وجود سازمان برای بهینه سازی کسب و کار و در نهایت دستیابی به کلیه اهداف فروش است. 2. یکی دیگر از وظایف آن تجزیه و تحلیل نیاز مشتری برای توصیه و سفارشی کردن محصولات است؛ چرا که با شناخت دقیق مخاطب بسیاری از خلاها پر شده و راه حل‌های مالی مناسبی بر اساس وضعیت مالی مشتری به آن ارائه خواهد شد.

ادامه مطلب ...

استارتاپ ها

استارتاپ، شرکتی‌ست که در مراحل اولیه‌ی فعالیت‌های خود قرار دارد. این‌ شرکت‌ها از نظر مالی غالبا توسط بنیان‌گذاران کارآفرین خود حمایت می‌شوند و مشغول سرمایه‌گذاری و یا تلاش برای توسعه‌ی محصولی هستند که به باور آنها مورد تقاضا است. بسیاری از این فعالیت‌ها در مقیاس کوچک و بدون حمایت افزوده از سوی سرمایه‌گذاران مخاطره‌پذیر در طولانی‌مدت ماندگار نیستند؛ چرا که درآمد حاصله محدود و یا هزینه‌ها گزاف است.

ادامه مطلب ...